pjevali pjesmu

Rasistički skandal u Italiji: Navijači Lazija vrijeđali suigrača Ante Rebića

Utakmica je završila pobjedom Milana 2:0.

Gostujući navijači Lazia rasistički su vrijeđali veznjaka AC Milana Tiemouea Bakayoka, koji je u nedjeljnom prvenstvenom susretu ušao u igru u drugom poluvremenu, objavili su talijanski mediji.

gol expired Ogroman pad Ćorića na ATP ljestvici: Čilić je ponovno prvi hrvatski reket divider

Bakayoko je u igru ušao u 61. minuti zamijenivši Francka Kessiéja, a grupa Lazijevih navijača počela ga je vrijeđati pjevajući rasističku pjesmu. To su ponovili barem tri puta i, prema pisanju talijanskih medija, sve se je moglo jasno čuti.

Lazio bi zbog ovoga mogao snositi posljedice ako su inspektori federalnog tužitelja čuli rasističko vrijeđanje.

gol expired Sjajni Ante Rebić u derbiju protiv Lazija oborio rekord Serie A divider

Utakmica je završila pobjedom Milana 2:0, a asistent za oba gola bio je hrvatski napadač Ante Rebić.