raketa igrač utakmice

Rakitićev gol pokrenuo neviđeni preokret: Njegova momčad prva je u povijesti izvela nemoguć podvig

Predaja nikad nije bila opcija za Rakitića i društvo.

Stvari nisu izgledale dobro za Sevillu nakon prvog poluvremena utakmice protiv Krasnodara u Ligi prvaka. Gubili su 2:1, a još je i kapetan Jesus Navas u sudačkoj nadoknadi dobio crveni karton.

Već u 21. minuti na Sanchez Pizjuanu bilo je 2:0 za Ruse, a u 42. je Ivan Rakitić golom glavom vratio nadu domaćima. Međutim, činilo se da je to slaba utjeha nakon što su ostali s desetoricom.

Međutim, Sevilla je izvela veliki podvig na krilima marokanskog napadača Youssefa En-Nesyrija. On je ušao u igru u 60. minuti, a u 69. i 72. zabio je golove za veliki preokret Andalužana.

gol expired Furyjev promotor predložio Hrgovića za spektakl: ''Kažu da je on iduća velika stvar, pa da ga vidimo'' divider

Sevilla je tako postala prva momčad u povijesti Lige prvaka koja je došla do pobjede nakon što je na drugo poluvrijeme izašla u zaostatku i s igračem manje.

Po ocjenama Sofascorea, najbolji igrač Seville bio je Ivan Rakitić s ocjenom 8,4.

Sevilla je sada druga u skupini, imaju sedam bodova kao i vodeći Chelsea. Krasnodar i Rennes imaju po bod.