infarktna završnica

Rakitić zabio gol i asistirao protiv Reala, Madriđani se spasili sretnim golom: Velika drama u Španjolskoj!

Rakitić i Sevilla bili su na korak do pobjede, ali sreća ih nije pomazila.

U derbiju 35. kola Primere Real i Sevilla odigrali su 2:2. Kraljevski klub spasio se poraza autogolom u 94. minuti, dok je gol i asistenciju za Sevillu upisao Ivan Rakitić.

Sevilla je povela u 22. minuti golom Fernanda na asistenciju Rakitića, a Real je izjednačio u 67. minuti preko Asensija na dodavanje Kroosa.

Rakitić je iz penala opet doveo Andalužane u vodstvo u 78. minuti i činilo se da će to biti konačan rezultat, sve dok u četvrtoj minuti sudačke nadoknade nije pucao Kroos, a loptu u gol skrenuo igrač Seville Diego Carlos.

gol expired Kakva Rebićeva golčina Juventusu: Zamijenio Zlatana i sjajno zabio, Milan razbio Staru damu divider

Rakitićevu golu prethodila je prava VAR drama: sudac je dosudio penal nad Benzemom nakon bijega francuskog napadača u kontru i rušenja u situaciju jedan na jedan, ali nakon pregleda snimke ustanovio je da je ta akcija počela rukom u kaznenom prostoru Reala, pa je penal dobila Sevilla.

Luka Modrić igrao je do 66. minute, a Rakitić do 88.

Taj je ishod tri kola prije kraja ostavio Atletico na vrhu sa 77 bodova, Real i Barcelona imaju po 75, a Sevilla 71.