UEFA-ini ljudi svjedočili

Skandal u Ligi prvaka: Predsjednik i sportski direktor PSG-a na poluvremenu prijetili sucu Orsatu

PSG-ov šef nije bio zadovoljan suđenjem Danielea Orsata na utakmici protiv Real Madrida.

PSG je pobijedio Real Madrid 1:0 u uvodnoj utakmici osmine finala Lige prvaka na Parku prinčeva, ali unatoč pozitivnom ishodu i boljoj igri, domaćin nije bio potpuno zadovoljan.

gol expired PSG srušio Real na Parku prinčeva: Mbappe sjajno zabio u zadnjim sekundama, Messi promašio penal divider

Šefu pariškog kluba Nasseru Al Khelaifiju i sportskom direktoru Leonardu nije se svidjelo kako je talijanski djelitelj pravde Daniele Orsato vodio utakmicu. Posebno poslije uvodnih 45 minuta, a španjolski mediji prenose kako nisu čekali kraj susreta, nego su se na poluvremenu spustili do njegovih prostorija i dali mu do znanja što misle o njegovom suđenju.

PSG-ove ljude nisu smetale UEFA-ine "oči"

Njihov potez navodno su vidjeli ljudi iz UEFA-e, koji su bili u blizini…

U uvodnih 45 minuta pokazao je žuti karton Casemiru, a u nastavku Medyju, što ih je eliminiralo za uzvrat. Također, dosudio je penal PSG-u, kojeg je Lionel Messi zapucao u Courtoisa.

gol expired VIDEO Kamere uhvatile razgovor Mbappea i Benzeme prije utakmice: "Lažljivo đubre, marš" divider

Koliko god Francuzi bili nezadovoljni njime, što bi onda trebali reći iz Reala, naime, Orsato im je dosad pet puta sudio u Europi, ali još nijednom nisu pobijedili. PSG, Manchester City i Chelsea su ih pobijedili, a Malmo i Galatasaray izvukli po bod…