breaking news !: Milanović: "Ovo je priprema za državni udar. To im neće proći, nemojte se bojati!"
Opet golijada

PSG deklasirao Monaco: Mbappe i Neymar sredili Kneževe

U odgođenom susretu 15. kola francuskog nogometnog prvenstva PSG je na gostovanju pobijedio Monaco s 4:1.

Kylian Mbappe i Neymar (Foto: AFP) (Foto: Afp)

PSG i Monaco igrali su i prije tri dana u Parizu, a susret je završio s 3:3. Ovoga puta PSG je bio bolji i ostvario je uvjerljivu pobjedu, a zanimljivo je to da smo u dvije utakmice tih suparnika vidjeli čak 11 golova.

Golove za goste zabili su Kylian Mbappe (24, 90+1), Neymar (45+2-11m) i Pablo Sarabia (72), dok je strijelac za domaćine bio Bakayoko (87). Danijel Subašić nije nastupio za Monaco.

Večeras su odigrane još dvije odgođene utakmice. U susretu 2. kola Rennes je na gostovanju pobijedio Nimes s 1:0, a pobjedu gostima donio je Adrien Hunou golom u 64. minuti.

U odgođenom susretu 16. kola Amiens i Reims odigrali su 1:1. Gosti su poveli u posljednjim trenucima prvog dijela golom Dereka Kutese, a izjednačio je Moussa Konate u 54. minuti.

Na ljestvici vodi PSG sa 49 bodova, Marseille na drugom mjestu ima 41 bod, dok je Rennes treći sa 36 bodova. Monaco je osmi sa 29 bodova.