MAJSTORSKI

VIDEO Hrvatski dragovoljac imao tri boda, a onda Krstanović sve poravnao iz penala

Hrvatski dragovoljac je od 8. minute bio s desetoricom jer je zbog dva žuta kartona isključen Karrica.

U prvoj utakmici 34. kola Prve HNL Hrvatski dragovoljac i Slaven Belupo su na stadionu u Kranjčevićevoj ulici igrali 1:1 (1:0).

Domaće je u vodstvo doveo Matija Frigan u 3. minuti, a na konačnih 1:1 poravnao je Ivan Krstanović iz kaznenog udarca u 50. minuti.

Carlos Alcaraz Čudesni Carlos Alcaraz srušio i Nadala u Madridu: Čeka ga Đoković divider

Ova gola postignuta su na samim počecima poluvremena, domaći su poveli lijepom akcijom po lijevoj strani, Karrica je proigrao Jurišića koji je ubacio prizemnu loptu na peterac gdje je najbrži bio Frigan. Do poravnanja su gosti stigli nakon što je sudac Kulušić vrlo strogo pokazao na bijelu točku nakon što je lopta pogodila Smolčića u ruku iako je branić domaćih imao ruke iza leđa. Siguran realizator bio je iskusni Krstanović.

Navijači Rome Besplatne ulaznice za finale navijačima koji su svjedočili Rominom najvećem porazu divider

VIDEO Hrvatski dragovoljac - Slaven Belupo 1:1 (Krstanović)

Sedmi Slaven Belupo sada ima 35 bodova, pet manje od šeste Gorice, a šest više od osmog Šibenika, dok je Hrvatski dragovoljac i prije ove utakmice izgubio prvoligaški status, posljednji je sa 19 bodova, devet manje od devete Istre 1961.