Ludnica u Primeri

Granada slavila preokretom, Valencia izgubila bodove u 8. minuti sudačke nadoknade

Utakmicama Granade i Getafea, odnosno Valencije i Levantea nastavljeno je 28. kolo španjolskog prvenstva.

Dvjema utakmicama u petak nastavljeno je španjolsko nogometno prvenstvo - Primera.

Valencia i Levante su u gradskom derbiju, susretu 28. kola, odigrali 1:1 (0:0), a oba pogotka postignuta su u samoj završnici. Valencia je povela golom Rodriga u 89. minuti, a bod Levanteu osigurao je Melero u osmoj minuti sudačke nadoknade udarcem s bijele točke.

Sedma Valencia sada ima 43 boda, dok je Levante 12. s 34 boda.

gol expired "Vidoviti" Nagelsmann predvidio da će Olmo zabiti, svi su oduševljeni: "Zato smo ga doveli" divider

Ranije u petak Granada je preokretom stigla do 2:1 (0:1) domaće pobjede protiv Getafea. Goste je u vodstvo doveo Timor (20), a u nastavku su domaći preko Dekonama (70-ag) i Carlosa Fernandeza (79) stigli do važnih bodova.

Osma Granada sada ima 41 bod, dok je Getafe peti sa 46 bodova.

Na vrhu je Barcelona sa 58 bodova, koja večeras gostuje kod Mallorce, dok dva manje ima drugoplasirani Real Madrid.

gol expired Internet se sprda s Rebićevim potezom za izravni crveni: Neke fore su jednostavno za skinut kapu divider