Opet na vrhu

Modrić pokazao zašto je potreban Realu: Dirigirao i asistirao u uvjerljivoj pobjedi

Nogometaši Real Madrida uvjerljivom su 4-0 (3-0) pobjedom na gostovanju kod Eibara zasjeli na vrh ljestvice španjolskog prvenstva

Kapetan hrvatske reprezentacije Luka Modrić odigrao je cijelu utakmicu za Real i bio asistent kod četvrtog pogotka.

Real je u razmaku od 12 minuta postigao prva tri pogotka, dva iz kaznenih udaraca. Karim Benzema je pogodio za 1-0 u 17. minuti. U 20. minuti je prvi kazneni udarac realizirao Sergio Ramos, a drugi u 29. minuti Benzema.

gol expired Bayern nakon smjene Kovača eksplodirao i deklasirao Borussiju u velikom derbiju divider

Konačnih 4-0 postavio je Valverde u 61. minuti udarcem s ruba kaznenog prostora na dodavanje Luke Modrića.

Real Madrid je s 25 bodova zasjeo na vrh prvenstvene ljestvice, dok je Real Sociedad drugi s 23 boda. Barcelona je treća s 22 boda.

gol expired Sjajni Leicester se opet bori za naslov: U derbiju Premierlige srušili velikana i došli iza Redsa divider