rakitić zaigrao

Barcelona na izmaku rujna upisala prvu pobjedu u gostima ove sezone

Barcelona je u petom pokušaju ove sezone stigla do prve službene gostujuće pobjede.

Junior Firpo slavi pogodak (Foto: AFP) (Foto: Afp)

Barcelona je u sklopu 7. kola španjolske Primere stigla do prve gostujuće pobjede u sezoni u svim natjecanjima. Golovima Luisa Suareza i prvijencem Juniora Firpa slavila je kod Getafea s 2:0.

Barca ponovno nije briljirala, ali je golovima Luisa Suareza u 41. minuti, kojem je asistirao vratar Ter Stegen, i 23-godišnjeg tamnoputog španjolskog braniča Juniora Firpa (49) stigao do tek prve ovosezonske gostujuće pobjede. U dosadašnje četiri utakmice upisali su dva poraza i dva remija.

Gosti su utakmicu završili s deset igrača zbog isključenja Lengleta (82). Ivan Rakitić je ušao u igru u 80. minuti.

Jared Cannonier (Foto: GOL.hr) "Gorila" šokirala favoriziranog Hermanssona u glavnoj borbi povijesnog UFC spektakla u Danskoj divider

Barcelona je pobjedom skočila na drugo mjesto, s bodom iza vodećeg Reala, koji ima utakmicu manje.

Athletic Bilbao doživio je prvi poraz u španjolskom prvenstvu. Ranije je na svom San Mamesu izgubio od Valencije sa 0:1, a jedini pogodak zabio je ruski napadač Denis Čerišev u 27. minuti.

U 21 sat na rasporedu je derbi kola Atlético Madrid - Real Madrid, čiji ćete tekstualni prijenos susreta moći pratiti na našem portalu.