dva gola u 120 sekundi

Atletico Madrid postavio novi klupski rekord u remiju kod Athletic Bilbaa: 13. remi u 28 utakmica!

Athletic Bilbao i Atletico Madrid podijelili su bodove odigravši 1:1 u prvoj nedjeljnoj utakmici španjolskog prvenstva.

U prvoj utakmici nedjeljnog programa 28. kola španjolskog nogometnog prvenstva Athletic Bilbao je na svom San Mamesu protiv Atletico Madrida odigrao 1:1.

U dvoboju momčadi poznatih po zatvorenoj igri sve važno se dogodilo u prvom poluvremenu u razmaku od dvije minute. Domaćini su poveli u 37. minuti lijepim golom Muniaina, da bi već u 39. napadač Atletico Madrida Diego Costa pogodio za konačnih 1:1.

Bio je to 13. remi Atletico Madrida ove sezone u Primeri, što je novi klupski rekord momčadi iz glavnog grada Španjolske.

gol expired Poruka Griezmannu i dva pobjednika Barcinog povratka: Autsajderi odmah do Messija divider

Dan ranije Barcelona je s 4:0 u gostima pobijedila Mallorcu, koja se bori za opstanak. Hrvatski reprezentativac Ivan Rakitić za Barcelonu je odigrao drugo poluvrijeme.

Barca ima pet bodova prednosti u odnosu na Modrićev Real Madrid, koji danas igra protiv Eibara.

U nedjelju se još sastaju Real Sociedad - Osasuna i tim susretom bit će zaključeno 28. kolo, prvo nakon tromjesečene pauze zbog koronavirusa.

gol expired Pokrajac poražen u Poljskoj za pola minute: Kita ga iznenadio na samom početku borbe divider