Vlašić nije igrao

Novi prvoligaš šokirao West Ham: Vardy postavio strašan rekord pa dobio težak udarac! Svi su se zabrinuli

Napadač Leicestera Jamie Vardy postao je tek drugi igrač u povijesti engleske Premierlige koji je skinuo taj rekord.

U dvoboju na londonskom Olimpijskom stadionu West Ham je doživio drugi domaći poraz u ovoj sezoni Premierlige, a svladao ga je povratnik u elitno društvo Brentford s 2:1.

Mbeumo je goste doveo u vodstvo u 20. minuti. Bowen je izjednačio u 80. minuti, da bi pobjedu "Pčelama" donio Wissa u četvrtoj minuti sučevog dodatka na kraju utakmice.

Leicester je na gostovanju kod Crystal Palacea propustio dva pogotka prednosti i osvojio samo bod. Golovima Iheanacha u 31. i Vardyja u 37. minuti "Lisice" su vodile 2:0 na poluvremenu.

Bio je to ukupno 90. pogodak Jamieja Vardyja u Premierligi, otkako je napunio 30 godina. Ispred njega je samo Ian Wright koji je zabio tri pogotka više nakon što je proslavio 30. rođendan.

Nažalost, pred kraj utakmice Vardy je zaradio nezgodan udarac u jednom duelu. Pao je na travnjak, sudac je odmah pozvao liječnika, a čini se kako je napadač Leicestera ostao bez zraka.

Srećom, nastavio je utakmicu bez ikakvih problema.

U drugom dijelu su Olise u 61. i Schlupp u 72. minuti donijeli bod Palaceu.

Tottenham je na svom stadionu svladao Aston Villu s 2:1. Hojbjerg u 27. i Lucas u 71. minuti bili su strijelci za Spurse, a Watkins u 67. za Aston Villu.

U derbiju i posljednjoj utakmici 7. kola Liverpool dočekuje Manchester City na svom Anfieldu.