četvorka građana

City i Liverpool nastavili mljeti suparnike, Mourinhov United ponovno kiksao

Manchester City i Liverpool upisali su pobjede u sklopu 13. kola engleske Premierlige.

Nogometaši Manchester Cityja slave pogodak (Foto: AFP) (Foto: Afp)

Englezi su se vratili klupskom nogometu utakmicama 13. kola engleske Premierlige. Vodeće momčadi lige, Manchester City i Liverpool, upisale su po tri boda, dok je novi kiks imao Manchester United Josea Mourinha.

Liverpool je slavio u gostima kod Watford s 3:0, nakon što je dugo lomio jedno od najvećih iznenađenja u Premierligi ove sezone. Točnije 67 minuta trajala je "muka" Liverpoola, koju je lijepim pogotkom prekinuo Mohamed Salah.

Prelijepi pogodak iz slobodnog udarca zabio je devet minuta kasnije Alexander-Arnold Trent, a potvrdu osvajanja tri boda "izdao je" Roberto Firmino u 89. minuti.

Dejan Lovren odigrao je cijeli susret u dresu Liverpoola.

Manchester City slavio je kod West Hama s 4:0, a posebno su nadahnuti bili Raheem Sterling i Leroy Sane. Potonji je postigao dva pogotka i upisao asistenciju, dok je Sterling po jednom zabio i asistirao.

Manchester United kiksao je na Old Traffordu odigravši 0:0 protiv Crystal Palacea.