breaking news !: Novak Đoković izgubio sudsku bitku, poznato i kad će ga deportirati iz Australije
Dominatna pobjeda

Kloppovi momci nisu imali milosti: Liverpool razbio Arsenal pred svojim navijačima

S ovom pobjedom Liverpool je stigao na drugo mjesto Premierlige i sada ima četiri boda manje od Chelseaja.

Jurgen Klopp (Foto: Paul Ellis)

U posljednjem susretu subotnjeg programa 12. kola engleske Premierlige Liverpool je na svom Anfieldu pregazio Arsenal sa visokih 4:0 (1:0).

Svoju dominaciju u prvom poluvremenu Liverpool je okrununio golom Manea u 39. minuti nakon ubačaja Alexander-Arnilda, a početkom nastavka već je bilo 2:0.

Nakon velike pogreške Tavaresa, Diogo Jota je u 52. minuti povisio vodstvo, da bi pobjedu potvrdili Salah u 73. i Minamino u 77. minuti.

Ovom pobjedom Liverpool je stigao na drugo mjesto ljestvice sa 25 bodova, četiri manje od vodećeg Chelseaja, koji je ranije u subotu kao gost svladao Leicester City sa 3:0 (2:0), a dva više od trećeg Manchester Cityja, koji ima utakmicu manje, te četvrtog West Ham Uniteda.

Ole Gunnar Solskjaer Sramotan poraz Uniteda: Watford ih poslao kući s četiri pogotka u mreži, De Gea skinuo dva penala