To je pravi start

Chelsea i Wolverhampton gostujućim pobjedama otvorili novu sezonu Premierlige

Ovog ponedjeljka odigrane su dvije utakmice prvog kola nove sezone engleske Premierlige.

Odigrane su još dvije utakmice prvog kola nove sezone engleske Premierlige, a u obje su slavili gosti.

Wolverhampton je s 2:0 svladao Sheffield United postigavši oba pogotka u ranoj fazi utakmice. Raul Jimenez je bio strijelac u trećoj, a Romain Saiss u šestoj minuti. Domaćini se od tog početnog šoka nisu uspjeli oporaviti...

Chelsea je s 3:1 bio bolji od Brighton & Hove Albiona.

Jorginho je u 23. minuti iz penala doveo Chelsea u vodstvo, ali domaćini početkom drugog poluvremena uspijevaju doći do izjednačenja, u 54. minuti je zabio Leandro Trossard.

Ipak, trijumf londonskom sastavu donijeli su obrambeni igrači. U 56. je Reece James zabio za 1:2, a 10 minuta kasnije Kurt Zouma je postavio konačan rezultat.