upisali tri boda

Patnja Crystal Palacea je završena: Zabili prvi pogodak u gostima ove sezone!

Nakon osam uvodnih kola igranja u gostima u kojima nisu postigli pogodak Crystal Palace konačno je zabio i to odmah tri komada!

Zaha i suigrači slave pogodak (Foto: AFP) (Foto: Afp)

Nogometaši Crystal Palacea uspjeli su u 18. kolu postići prvi pogodak na gostovanjima u ovoj sezoni Premierlige, a istovremeno su upisali prva tri boda izvan svog stadiona! Žrtva je bio Leicester koji je na svom King Power stadionu izgubio 3:0.

U osam gostujućih utakmica ove sezone Crystal Palace je do ove upisao šest poraza, dva remija i gol-razliku 0-13! Dolazak Roya Hodgsona, bivšeg izbornika Engleske, na klupu londonske momčadi ipak je prodrmao svlačionicu što je rezultiralo dvjema vezanima pobjedama u prvenstvu i bijegu iz zone ispadanja.

Pobjedu gostima osigurali su Cristian Benteke u 19., Wilfried Zaha u 40. i Bakary Sako u četvrtoj minuti sudačke nadoknade. Palaceu je pomogao i Ndidi, koji je u 61. minuti zaradio drugi žuti karton, samo devet minuta nakon što se po prvi put upisao kod glavnog suca utakmice u bilježnicu.

Hodgsonova momčad skočila je barem privremeno na 14. mjesto, dok je Leicester bio i ostat će osmi nakon 18. kola.