Pošteno ih osramotio

Bernardo Silva jednim potezom "okončao karijeru" dvojcu iz Brightona: Doslovce su pali jedan preko drugog

Manchester City potopio je Brighton s 4:1, a potez utakmice imao je Bernardo Silva.

Nogometaši Manchester Cityja upisali su visoku pobjedu na gostovanju kod Brigtona u 9. kolu engleske Premierlige, utakmica je završila rezultatom 4:1.

Momčad Pepa Guardiole je u posljednjem susretu subotnjeg programa svladala najugodnije iznenađenje dosadašnjeg dijela sezone, a potez utakmice pripao je Bernardu Silvi.

U 58. minuti susreta pri rezultatu 3:0, Portugalac je nevjerojatnom majstorijom prevario dvojicu igrača i poslao ih na travnjak, a onda je trećeg igrača izbacio varkom tijela.

Sjajan potez Ctyjevog igrača možete vidjeti OVDJE.

City je poveo u 13. minuti nakon skandalozne procjene sudaca koji nisu označili prekršaj Gabriela Jesusa na domaćem vrataru Sanchezu u petercu.

gol expired VIDEO: Sjajni Mateo Kovačić upisao dvije asistencije, ona prva s centra je briljantna divider

Sanchez je zbog primljenog udarca ispustio loptu koju je Gundogan proslijedio u mrežu, uslijedila je provjera putem VAR-a nakon koje je glavni sudac Friend iznenađujuće pokazao na centar.

City je pobjedu potvrdio s dva gola Phila Fodena iz protunapada u 28. i 31. minuti, da bi u nastavku domaći uspjeli smanjiti kaznenog udarca kojega je uspješno izveo Mac Allister u 81. minuti.

U posljednjoj minuti sudačke nadoknade Mahrez je pogodio za konačnih 4:1.