savršena lopta

Mateo Kovačić asistirao je za drugi i četvrti pogodak Chelseaja protiv Norwicha.

Na Stamford Bridgeu u Londonu Chelsea je pobijedio Norwich sa 7:0.

Svi su se pitali tko će zabijati za Chelsea nakon ozljede Romelua Lukakua i Tima Wernera. No jedini napadači Bluesa i nisu bili u nekoj zavidnoj formi, a zabijati su nastavili svi ostali.

Mason Mount, Callum Hudson-Odoi i Reece James su bili strijelci u prvih 45 minuta, a nama je zanimljiv drugi pogodak zbog sjajne asistencije našeg Matea Kovačića.

Mateo je primio loptu na centru i onda dao savršeni pas za Hudson-Odoi koji se sjurio prema golu i poentirao. Gol pogledajte ovdje

U drugom je dijelu zabio i drugi bočni igrač, Ben Chilwell i opet je Kovačić bio asistent. To je već peta asistencija Kove u Premier ligi ove sezone. Četvrti zgoditak Chelsea možete vidjeti ovdje.

Peti gol djelo je gostujućeg igrača Aaronsa.

Do kraja susreta nogometaši Chelsea uspjeli su zabiti još dva pogotka preko Mounta koji je tako stigao do svog hat-tricka.

Nogometaši Watforda iznenađujuće su kao gosti na Goodison Parku svladali Everton sa 5-2 (1-1) u susretu 9. kola engleskog prvenstva.

Domaći su sve do 78. minute vodili sa 2-1 golovima Daviesa (3) i Richarlisona (63), dok je pogodak za goste psotigao King (13). No, u samoj završnici dogodio se veliki preokret, Kucka (78) je poravnao na 2-2, a onda je King (80, 86) s dva gole odveo Watford do 4-2 da bi konačni rezultat postavio Dennis (90+1).

Watford je sada 14. sa 10 bodova, dok je Everton ostao osmi sa 14.

REZULTATI 9. KOLA,

Chelsea - Norwich City 7-0 (Mount 8, 85-11m, 90+1, Hudson-Odoi 18, James 42, Chilwell 57, Aarons 62-ag)

Crystal Palace - Newcastle United 1-1 (Benteke 56 / Wilson 65)

Everton - Watford 2-5 (Davies 3, Richarlison 63 / King 13, 80, 86, Kucka 78, Dennis 90+1)

Leeds United - Wolverhampton Wanderers 1-1 (Rodrigo 90+4-11m / Hwang 10)

Southampton - Burnley 2-2 (Livramento 41, Broja 50 / Cornet 13, 57)