Velika pobjeda

Dobro su i prošli: Svrake potpuno nadigrale Crvene vragove i zasjele na treće mjesto!

Newcastle slavio je 2:0 protiv Manchester Uniteda u sklopu 29. kola Premier lige.

Callum Wilson (Foto: Afp)

U susretu 29. kola engleskog nogometnog prvenstva Newcastle United je pred 52.000 gledatelja na St. James Parku pobijedio Manchester United 2:0 probivši se na treće mjesto na ljestvici.

Andrej Kramarić Kramarić vuče Hoffenheim u luku spasa: Zabio i otvorio put prema pobjedi na neugodnom gostovanju divider

Svrake su posve zasluženo slavile protiv Crvenih vragova. Momčad Eddiea Howea, bila je bolja u svim segmentima igre.

Howeovi izabranici pucali su po golu Uniteda čak 22 puta, dok su gosti samo šest puta uspjeli zaprijetiti Popeu.

United je izgubio bitku u veznom redu i pokazao je vrlo malo prema naprijed tijekom cijele utakmice.

Anže Lanišek VIDEO Dirljiva gesta slovenskog olimpijca: Medalju posvetio kolegi skakaču kojemu se žena bori za život divider

Domaćin je poveo u 65. minuti golom Joea Willocka, a pobjedu Svraka potvrdio je Callum Wilson u 88. minuti.

Prati nas na Instagramu!
VOX POPULI o jednoj od najkontroverznijih sudačkih odluka u povijesti Vatrenih... ⚽✅✌

📸: Damir Krajač/CROPIX
Uoči utakmice Hrvatske i Poljske, naš
@susjedbobo i @stipeantonijevic nastavljaju sa svojim kreativnim predstavljanjem zemalja protiv kojih igraju Vatreni. ⚽

Tako ćete moći naučiti nešto o povijesnim ličnostima koje je dala Poljska, saznati zašto su Poljacima Speedway i Strongman draži od nogometa, te vidjeti kojoj životinji mogu zahvaliti za omiljeno nacionalno piće. 🇵🇱
Hrvatska reprezentacija bila je na pragu prolaska u četvrtfinale u Ligi nacija u Varšavi, no Poljaci su uspjeli stići prednost Vatrenih i nadoknaditi dva gola razlike.

Naši nogometaši nisu iskoristili ovu priliku, ali i dalje imaju sve u svojim rukama za najmanje drugo mjesto u grupi 1, koje vodi u četvrtfinale. 💪🔥🇭🇷