Kovi i Jošku 90 minuta

City zabio četiri komada i došao korak bliže tituli prvaka: Foden odigrao sjajnu utakmicu

Manchester City je svladao Brighton i došao na samo bod zaostatka za vodećim Arsenalom u Premier ligi.

Phil Foden zabio dva gola za Manchester City (Foto: Afp)

Manchester City je slavio kod Brightona rezultatom 0:4 u zaostalom susretu 29. kola engleske Premier lige i stigao na samo bod zaostatka za vodećim Arsenalom, ali i utakmicom manje.

Građani su poveli već u 17. minuti susreta pogotkom Kevina De Bruynea, a do poluvremena domaćini su još dva puta vadili loptu iz vlastite mreže. Briljirao je dvostruki strijelac Phil Foden koji je prvo zabio u 26. pa 34. minuti za 0:3.

U drugom poluvremenu Julian Alvarez je zabio pogodak za konačnih 0:4, i to na Walkerovo dodavanje koji je tako upisao dvije asistencije na ovom ligaškom dvoboju.

Mateo Kovačić i Joško Gvardiol su odigrali čitavu utakmicu, a potonji je neke nasmijao, neke začudio potezom iz prvog poluvremena, kad je uhvatio Walkera za nos.

Luka Ivanušec VIDEO Ivanušec diže formu pred Euro: S ruba kaznenog prostora zabio novi pogodak divider

Joško Gvardiol VIDEO Internet bruji o potezu Joška Gvardiola: Igrači Cityja slave gol, a pogledajte što on radi divider