Prekid crnog niza

Manchester City preokretom svladao novopečenog prvoligaša, Kovačić i Gvardiol u prvih 11

Nogometaši Manchester Cityja prekinuli su crni niz bez pobjede slavljem 1:2 na gostovanju u Lutonu.

Joško Gvardiol (Foto: Afp)

Aktualni engleski nogometni prvak Manchester City preokretom je uspio stići do 1:2 (1:0) pobjede na gostovanju kod novaka u Premier ligi Luton Towna u susretu 16. kola.

Luton je poveo u samoj završnici prvog poluvremena kada je Adebayo (45+2) glavom spustio loptu u mrežu, no u razdoblju od samo tri minute u nastavu City je s dva gola kreirao preokret.

Varaždin - Osijek Osijek vodio pa jedva izvukao bod u Varaždinu: Domaćini u 92. minuti ispustili pobjedu! divider

Prvo je Bernardo Silva (62) preciznim udarcem s ruba kaznenog prostora pogodio za 1:1 da bi Grealish (65) iskoristio asistenciju Alvareza za konačnih 1:2.

Joško Gvardiol igrao je za City do 69. minute, dok je Mateo Kovačić u igru ušao u 83. minuti.

Građani su tako prekinuli crni niz u prvenstvu u kojemu su bili bez pobjede više od mjesec dana.

Mario Kovačević Mario Kovačević uspješno operiran, pred strategom Varaždina dug je oporavak divider

City je i dalje četvrti na ljestvici, ali sada ima 33 boda, četiri manje od vodećeg Liverpoola, tri od drugog Arsenala, a dva od treće Aston Ville. Luton je ostao u zoni ispadanja, 18. s devet bodova i sada zaostaje četiri boda za 17. Evertonom koji je na svom Goodison Parku svladao Chelsea s 2:0.