Mac Allister pocrvenio

Liverpool s igračem manje došao do prve pobjede u sezoni, Brighton napunio mrežu Wolvesa

Liverpool je upisao prvu prvenstvenu pobjedu na Anfieldu protiv Bournemoutha.

Mo Salah (Foto: Afp)

Nogometaši Liverpoola u susretu su 2. kola engleskog prvensta ostvarili prvu ovosezonsku pobjedu svladavši na svom Anfieldu Bournemouth s 3:1 (2:1).

Gosti su poveli u otvaranju susreta preko Semenya (3), ali domaći su preokrenuli već do poluvremena golovima Diaza (27) i salaha (36), da bi konačni rezultat postavio Diogo Jota (62).

Dani Olmo VIDEO Olmo strijelac u porazu Leipziga, Majer promašio zicer u pobjedi Wolfsburga divider

Redsima je posao otežao Alexis Mac Allister koji je pocrvenio u 58. minuti susreta, ali nije uspio Bournemouth postići pogodak do kraja dvoboja.

Liverpool sada ima četiri boda, a Bournemouth je ostao na jednom.

U preostala dva dvoboja igrana istovremeno gosti su upisali uvjerljive pobjede, Brentford je s 3:0 svladao Fulham, a Brighton and Hove Albion je s 4:1 nadigrao Wolverhampton Wandererse.