Klopp razočaran

City u stopu prati Arsenal i čeka grešku Topnika: Liverpool odigrao nulu na gostovanju kod Crystal Palacea

Liverpool je remizirao 0:0 na gostovanju kod Crystal Palacea u 25. kolu Premier lige.

Jordan Henderson (Foto: Afp)

Nogometaši Crystal Palacea i Liverpoola zaključili su subotnji program 25. kola engleske Premier lige odigravši utakmicu bez pogodaka.

Diego Simeone Simeone žestoko opleo po suđenju: ''Svaki put kada dođemo na Bernabeu VAR je protiv nas'' divider

Crystal Palaceu je to već treći remi u nizu, dok je Liverpool prekinuo niz od dvije pobjede, a sa 36 bodova se privremeno probio na sedmo mjesto. Crystal Palace se sa 27 bodova zadržao na 12. poziciji.

Nogometaši Manchester Cityja s uvjerljivih su 4:1 (3:0) slavili na gostovanju kod Bournemoutha u utakmici 25. kola engleske Premier lige.

Argentinski napadač Julian Alvarez je u 15. minuti doveo u vodstvo momčad Pepa Guardiole. U 29. minuti je mrežu zatresao i Erling Haaland, dok je u 45. minuti na 3:0 povisio Phil Foden.

U 51. minuti je Chris Mepham poslao loptu u svoju mrežu za vodstvo gostiju 4:0, da bi u 83. minuti Jefferson Lerma postigao utješni pogodak za konačnih 1:4.