Kovačić ušao u nastavku

Arsenalova bajka se nastavlja: Topnici pokazali Chelseaju tko je broj jedan u Londonu

Arsenal je slavio na gostovanju protiv Chelsea 0:1 u 15. kolu Premier lige.

U derbiju 15. kola engleskog nogometnog prvenstva Arsenal je na Stamford Bridgeu pobijedio Chelsea 0:1 vrativši se na vrh ljestvice.

Karim Benzema Benzema zabrinuo Francuze: Preskače iduću utakmicu Real Madrida divider

Pogodak odluke zabio je Gabriel u 64. minuti nakon ubačaja Bukaya Sake iz kornera.

Mateo Kovačić je za Bluese igrao od 78. minute, a nešto kasnije zaiskrilo je između našeg reprezentativca i Granita Xhake, suigrači su uspjeli primiriti situaciju.

gol expired Lažna uzbuna kod suparnika Vatrenih na Svjetskom prvenstvu: Glavna zvijezda ipak će igrati divider

Za Topnike je to bila treća uzastopna pobjeda u svim natjecanjima, dok je Chelsea spojio dva ligaška poraza nakon što je na gostovanju izgubio od Brightona sa 1:4.

Sadio Mane Najbolji afrički nogometaš dobio kip u domovini: Reakcije su urnebesne, pogledajte zašto divider

Arsenal se ovom pobjedom vratio na vrh ljestvice sa 34 boda, dva više od Manchester Cityja. Tottenham je treći sa 26 bodova, dok je Chelsea na sedmoj poziciji sa 21 bodom.