brani drugi golman

Posavec preselio na klupu Hajduka: Primorac mu poslao jasnu poruku

Posavec više nije prvi golman Hajduka.

Momčad Hajduka nalazi se u velikoj krizi. Bijeli nakon 13 utakmica u HNL-u imaju 17 bodova, od toga pet pobjeda, dva remija i čak šest poraza.

Zadnji hladan tuš za Hajduk stigao je protiv Varaždina, igrački možda i najnekvalitetnije momčadi lige, ali Varaždinci su zasluženo pobijedili Hajduk 4:2.

gol expired Još jedan stadion dobio ime po Maradoni: Slavni Argentinac zadnje dane karijere proveo je na njemu divider

Hajduk u zadnjem kolu ove godine igra protiv Gorice, a taj susret je najavio Boro Primorac.

''U Varaždinu smo bili očajni prvo poluvrijeme. To je jedno od najgorih poluvremena otkad sam došao u Hajduk. Vrlo sam razočaran. Iznenadio sam se negativno. Do tada je ekipa imala dobru disciplinu, spirit... To prvo poluvrijeme još mi stoji u grlu'', rekao je Primorac pa otkrio tko će braniti.

gol expired Klub Bojana Bogdanovića prodan za 1,66 milijardi dolara divider

''Posavec seli na klupu. Branit će Ljubić'', otkrio je Primorac pa dodao:

''On je u grupi, ali trener sastavlja momčad. Gledao sam utakmicu ponovno. Nisam bio zadovoljan s njim. Neka se probudi, da u Novoj godini bude bolji.''

Vjeruje li Primorac u pobjedu?

''Vjerujem u svoje igrače, da će dati sve od sebe. U Varaždinu jedan period drugog poluvremena nismo bili loši. Nadam se da će igrači učiniti sve da opravdaju očekivanja navijača i da idemo na odmor s dobrim rezultatom'', završio je trener Hajduka.