breaking news !: Milanović: "Ovo je priprema za državni udar. To im neće proći, nemojte se bojati!"
POTTER NA RUBU OTKAZA

Porazom kod Fulhama nastavljen pad Chelseaja u neočekivani ponor

Samo jednom slavili su nogometaši Chelsea u osam susreta koji su uslijedili nakon pobjede protiv Dinama.

Graham Potter (Foto: Afp)

Fulham je kod kuće svladao londonskog gradskog rivala Chelsea 2:1 u posljednjoj utakmici 7. kola engleskog prvenstva, a Portugalac Joao Felix debitirao je za Chelsea na utakmici, ali je završio s izravnim crvenim kartonom.

Kenny Tete i Joao Felix VIDEO Kao da je došao od Simeonea: Felix za Chelsea debitirao izravnim crvenim kartonom divider

Slavni Chelsea je u neviđenoj krizi jer im je to bio čak sedmi poraz u posljednjih deset utakmica u svim natjecanjima.

Zapravo, otkako su savladali Dinamo u posljednjem kolu grupne faze Lige prvaka, upisao su tek "boxing day" slavlje nad Bournemouthom.

Za Fulham je strijelac bio bivši igrač Bluesa Brazilac Willian u 25. minuti, izjednačio je Senegalac Kalidou Koulibaly u 47. minuti, a pobjedu domaćinu osigurao je još jedan Brazilac Carlos Vinicius u 73. minuti.

Mateo Kovačić je igrao do 76. minute za goste.

Na tablici je Fulham napredovao na šesto mjesto, dok je Chelsea ostao deseti i ima čak 19 bodova manje od vodećeg Arsenala.