Njegov klub stoji odlično

Tri Hrvata nastupila, jedan se upisao u strijelce: Pogotkom otvorio put prema pobjedi

Tudor je svojim prvim golom u sezoni doveo Rakow u vodstvo u 10. minuti, a igrao je do 85. minute.

Hrvatski nogometaš Fran Tudor bio je strijelac prvog gola u 3:1 (2:0) domaćoj pobjedi Rakowa iz Czestochowe protiv Lecha iz Poznana u susretu 25. kola poljskog prvenstva.

Čitavu utakmicu za Rakow odigrao je Zoran Arsenić, dok je Antonio Milić odigrao čitav susret za Lech.

Treći Rakow sada ima 40 bodova, četiri manje uz utakmicu manje od drugog Pogona iz Szczecina, a devet manje od vodeće Legije iz Varšave. Lech je 11. sa 30 bodova.