Kakav majstor

Ne posustaje ni u 36. godini: Pogledajte ovu majstoriju Senijada Ibričića iz slobodnog udarca

Senijad Ibričić zabio je sjajan pogodak za vodstvo Domžala na gostovanju kod Maribora.

Nogometaši Maribora ugostili su Domžale na svom terenu u četvrtfinalnom susretu Kupa Slovenije, a nakon prvih 45 minuta gosti su vodili s minimalnih 1:0 pogotkom Senijada Ibričića.

Bivši hajdukovac izveo je slobodan udarac u 33. minuti i vrhunskim potezom pospremio loptu u domaću mrežu.

Bila je to dosta teška pozicija za postizanje pogotka, svi su očekivali ubačaj u kazneni prostor, ali Ibričić je desnom nogom vrhunski naciljao daljnji, desni kut prebacivši domaćeg vratara.

Sjajan pogodak Ibričića možete vidjeti OVDJE.

Do kraja utakmice gosti su uspjeli zabiti još jedan pogodak i tako osigurati plasman u polufinale Kupa, dok su Mariborčani tek uspjeli zabiti počasni pogodak u 90. minuti.

36-godišnji Ibričić posljednje četiri godine nastupa u redovima slovenskog prvoligaša, a svakako je najveći trag ostavio u splitskom Hajduku za kojeg je igrao tri godine.