Sjajna predstava

VIDEO Erceg zabio dva gola Hajduku, Torcida ga izviždala zbog ove proslave

Ante Erceg odigrao je sjajnu utakmicu protiv Hajduka u HNL-u.

Slavlje igrača Istre 1961 (Foto: Goran Sebelic/Cropix)

Nogometaši Istre 1961 pobijedili su Hajduk s visokih 3:0 u susretu 19. kola SuperSport HNL-a na Aldo Drosini, a sjajnu utakmicu odigrao je bivši nogometaš splitskog sastava Ante Erceg.

Bivše Hajdučko srce je zabilo dva pogotka, prvi je pospremio u 29. minuti dvoboja kada je prevario mladog Dominika Prpića, ali i vratara Karla Sentića koji je morao puno bolje reagirati.

Istra 1961 - Hajduk VIDEO Pogledajte dva poništena pogotka Hajduka, dugo je trajala VAR provjera divider

U 65. minuti Erceg je još jednom zatresao gostujuću mrežu, a ovog puta je sjajno ispratio Hujberovo dodavanje u peterac i lagano pospremio loptu u mrežu.

Oba pogotka bivšem klubu je emotivno proslavio, što se nije baš svidjelo navijačima Hajduka koji su ga ispratili glasnim zvižducima s terena.

Golove Ante Ercega možete vidjeti OVDJE.