Nogomet
SPORTOVI
Nogomet
KAKAV MAJSTOR

Pogledajte Bradarićev gol karijere kojim je ugasio englesku U-21 reprezentaciju i odveo Hrvatsku dalje

Veličanstven gol koji je odveo Hrvatsku u četvrtfinale.

gol expired (Foto: DNEVNIK.hr)

Mlada hrvatska nogometna reprezentacija usprkos porazu 1:2 (0:1) od Engleske u Kopru u susretu posljednjeg, 3. kola skupine D izborila je prolazak u četvrtfinale Europskog prvenstva koje se održava u Mađarskoj i Sloveniji.

gol expired Hrvatska nakon drame izborila četvrtfinale U-21 Eura: Bomba Bradarića u sudačkoj nadoknadi divider

Hrvatska je bila pred ispadanjem nakon što je Engleska golovima Ezea (12-11m) i Jonesa (74) povela s 2:0, no Domagoj Bradarić sjajnim pogotkom s 25 metara u prvoj minuti sudačke nadoknade smanjio je na konačnih 2:1, što je bilo dovoljno za prolaz.

gol expired UEFA ukinula ograničenje o navijačima na tribinama: Što to znači za Euro? divider

Bradarić je sjajnim udarcem probio englesku obranu i golmana i tako zabio gol karijere kojim je Hrvatska otišla u četvrtfinale, prvi put u povijesti.

Golčinu bivšeg igrača Hajduka pogledajte OVDJE.

Nastavi čitati
divider

Još vijesti
divider

 
Prati nas na Instagramu!
Veliki derbi Hajduka i Dinama ponovo su obilježile baklje i pirotehnika. 😐

📸: Ante Cizmic / CROPIX
Može li Bjelica izvesti Dinamo iz krize? 🤔

📸: Ante Cizmic / CROPIX
Ostao je još samo Joškov džemper... ⚽

Hvala vam što ste dio zajednice koja ponosno ističe poruku: I MI POMAŽEMO KAMENČIĆIMA! ❤
Najnovije pojačanje UPU ekipe i ozbiljni fantazista - Stipe. ❤️

Evo i njegovih par fotografija s posljednja dva snimanja pa da tako najavimo večerašnju derbi epizodu koju možete pratiti od 21:00 na našem portalu. 🎬

Bokin džemper u kojem Stipe dominira na fotografijama je razgrabljen tijekom ovog vikenda. Ostalo je još samo nekoliko primjeraka Joškovog džempera. Pa bacite oko na link u storyju. 😍