vratio se i pogba

Vratio se Zlatan: ManUtd gubio pa na kraju uvjerljivo slavio

Manchester United je uvjerljivom pobjedom proslavio povratak svojih ozlijeđenih zvijezda.

Zlatan Ibrahimović (Foto: AFP) (Foto: Afp)

U posljednjem susretu subotnjeg programa 12. kola Premierlige Manchester United je na domaćem terenu svladao Newcastle sa 4:1, a nakon duže pauze zbog ozljede koljena ponovno je za United zaigrao Zlatan Ibrahimović koji je u igru ušao u 77. minuti.

Podsjetimo, Ibrahimović je tešku ozljedu doživio u četvrtfinalu Europske lige protiv Anderlechta u travnju ove godine. Ibrahimović je svoj povratak skoro uljepšao i pogotkom, ali njegov atraktivni udarac iz voleja u 90. minuti zaustavio je vratar gostiju Rob Elliot.

Osim Ibrahimovića, Manchester Unitedu u ovoj se utakmici vratio i Paul Pogba koji je povratak obilježio golom i asistencijom.

Gosti su poveli u 14. minuti pogotkom Dwighta Gaylea, ali Crveni vragovi su uspjeli napraviti preokret zahvaljujući golovima Martiala (37), Smallinga (45+1), Paula Pogbe (54) i Lukakua (70).

Manchester United je ovom pobjedom ostao na drugom mjestu s osam bodova zaostatka za gradskim rivalom Manchester Cityjem koji je u ranijoj utakmici pobijedio Leicester.