Brozoviću cijeli susret

Preokret Intera za povratak na vrh: Conteova momčad je ovo napravila tek drugi put u povijesti

Nogometaši Intera svladali su u 12. kolu Serie A na San Siru Veronu s 2-1 i vratili se na čelo ljestvice.

Inter slavi (Foto: AFP) (Foto: Afp)

Inter je do pobjede došao preokretom jer je Verona, čiji je trener Ivan Jurić, vodila od 19. minute kada je Valerio Verra realizirao kazneni udarac. U 65. minuti Matias Vecino je pogodio za 1-1, a sedam minuta prije kraja Nicolo Barrela je donio pobjedu domaćinu.

Nerazzurri su ove sezone postigli pogodak u svakoj od prvih 12 utakmica Serie A tek po drugi put u svojoj povijesti nakon sezone 1997./1998.

gol expired Bayern nakon smjene Kovača eksplodirao i deklasirao Borussiju u velikom derbiju divider

Marcelo Brozović je odigrao cijeli susret za Inter, koji vodi s dva boda više i utakmicom više od Juventusa.

Ranije je Torino deklasirao u gostima Bresciju s 4-0.

gol expired Sjajni Leicester se opet bori za naslov: U derbiju Premierlige srušili velikana i došli iza Redsa divider