u 91. minuti

Petkovićev fair-play potez sezone protiv Rijeke: Došao je do suca i rekao mu ovo

Bruno Petković je ovom gestom oduševio trenera Rijeke.

Jučer je na Rujevici odigrana fantastična utakmica HNL-a u kojoj su Rijeka i Dinamo podijelili bodove, na kraju je završilo 3:3.

Rijeka je bila odlična u prvom dijelu i vodila 3:0 nakon poluvremena, ali Dinamo se uspio vratiti i osvojiti važan bod.

gol expired Split poslije dva produžetka izgubio od Studentskog centra na Gripama divider

Glavni sudac Igor Pajač produžio je utakmicu čak sedam minuta zbog provjera VAR-a, a u 91. minuti Bruno Petković je oduševio okupljene i njegova gesta sigurno ulazi u najbolje fair-play poteze sezone.

Pajač je u 91. minuti pokazao na ubačaj sa strane za Dinamo, Rujevica se podigla na noge, trener Rijeke Goran Tomić žestoko je protestirao jer je bio uvjeren da je lopta za Rijeku, a onda na scenu stupa Petković i dolazi do Pajača i govori mu da je ipak on zadnji dirao loptu.

gol expired Neuville pobjednik relija po Španjolskoj, u zadnjoj etapi sezone pada odluka o prvaku divider

Sudac Pajač je nakon Petkovićeve rečenice promijenio odluku i vratio loptu Rijeci.