Drugi su na ljestvici

Hrvatskom reprezentativcu ide sve bolje u slavnom klubu: Zabio u gostujućoj pobjedi

Musa je doveo Benficu u vodstvo u 9. minuti kada je njegov udarac sa 12 metara pogodio domaćeg braniča, promijenio smjer i završio u mreži.

Petar Musa (Foto: Afp)

Napadač hrvatske nogometne reprezentacije Petar Musa bio je strijelac za Benficu u gostujućoj pobjedi protiv Vizele 2:1 u susretu 5. kola portugalskog prvenstva.

Musa je doveo Benficu u vodstvo u 9. minuti kada je njegov udarac sa 12 metara pogodio domaćeg braniča, promijenio smjer i završio u mreži. Na 2:0 povisio je Di Maria iz slobodnog udarca u 39. minuti, a konačni rezultat postavio je Samu iz kaznenog udarca u 70. minuti.

Musi je ovo drugi gol u prvenstvu ove sezone, a igrao je do 87. minute.

Benfica je druga na ljestvici s 12 bodova, jednim manje od vodećeg Porta, dok je Vizela 13. s četiri boda.