Bravo!

Hrvatski napadač Petar Musa ušao pa asistirao u pobjedi Benfice

Benfica se ovom pobjedom poravnala s Portom na vrhu ljestvice.

Petar Musa (Foto: Afp)

Hrvatski napadač Petar Musa bio je asistent za drugi pogodak Benfice u 3:0 (1:0) gostujućoj pobjedi protiv Boaviste u susretu 4. kola portugalskog nogometnog prvenstva.

Musa, koji je ovoga ljeta stigao u Benficu upravo iz Boaviste, na travnjak je stupio u 61. minuti, a šest minuta potom je asistirao Joau Mariju za pogodak za 2:0. Prvi gol postigao je Morato u 31. minuti, a konačni rezultat je s bijele točke u 82. minuti postavio Joao Mario.

Sestre Butić, vaterpolistice - 2 VIDEO Četiri sestre igraju za Hrvatsku, a imaju još i tri brata vaterpolista divider

Benfica se ovom pobjedom poravnala s Portom na vrhu ljestvice, oba sastava imaju po devet bodova iz tri odigrane utakmice. Boavista je osma sa šest bodova.