odlazi li vatreni?

Perišiću je puna kapa Hajduka, Gattuso otkrio: ''Ivan je prije 20 dana došao i rekao da želi otići!''

Nakon susreta protiv Lokomotive trener Hajduka Gennaro Gattuso komentirao je susret.

Gennaro Gattuso (Foto: Ranko Suvar/Cropix)

Nogometaši splitskog Hajduka remizirali su s Lokomotivom 1:1 u sklopu 2. kola SuperSport HNL-a.

Još jedna neuvjerljiva predstava Bijelih zamalo je prošla s tri boda i punom šakom brade, ali Duje Čop realizirao je kazneni udarac u 98. minuti i ostavio bod u Kranjčevićevoj.

Nakon susreta trener Hajduka Gennaro Gattuso komentirao je susret.

''Prvo poluvrijeme bilo je jako loše, negledljivo. U drugom poluvremenu imali smo tri čiste prilike - Livaja, Moufi i gol Trajkovskog. U ovom trenutku nemamo kadar za igranje svaka tri dana. Znali smo da ćemo se ovdje mučiti. Moramo biti spremniji na ovaj ritam'', rekao je.

Svi su čekali Gattusov odgovor na sukob s Ivanom Perišićem, a onda je Talijan otkrio sve karte.

Silvijo Čabraja Trener Lokomotive iskreno: ''Za nijansu smo bili bolji od Hajduka, dominantnih prvih 45 minuta nismo naplatili'' divider

''Prije 20 dana došao je moj ured i rekao da bi želio otići. Ako netko ne želi ostati, onda moram poštovati ostatak ekipe, a u svlačionici postoje pravila koja se moraju poštovati. Dao sam mu šansu da igra, 20 minuta, 35 minuta, 65 minuta. Ako neki igrač izrazi želju da želi otići, može dovesti do krivih razmišljanja. Ovo nije završena priča. On je i dalje tu'', kazao je.

Je li Ivan Rakitić spreman za najveće napore?

''Nadam se, važan je igrač za nas. Nije dugo igrao ozbiljne utakmice. Vraća se u svoju formu. Promatramo kako se oporavlja i koliko će biti spreman za iduću utakmicu'', zaključio je legendarni Talijan.

Marko Livaja Hajduci, ugledajte se na Smakaja i Fetaija! divider

Jose Mourinho VIDEO Nova liga, isti Mourinho: Evo koliko je trebalo Portugalcu da zaradi prvu opomenu u Turskoj divider

Na čijoj ste strani?

Ukupno glasova:

Prati nas na Instagramu!
Smjena na Maksimiru! ⚽️

Tko će biti novi trener Dinama?✅️
Kakva bi to igra sudbine bila da Željko Sopić naslijedi Sergeja Jakirovića u Dinamu 👀

📸Ronald Goršić/CROPIX
Možda je to bila tema razgovora između Jakira i Kompanyja nakon utakmice? Nikad nećemo saznati... ⚽