Emotivni opraštaj

Guardiola nije mogao zaustaviti suze na rastanku s Aguerom: "Puno je igrača koji ti uzmu srce, ali on je poseban"

U posljednjoj utakmici sezone Manchester City je slavio s visokih 5:0 protiv Evertona.

Danas je odigrano posljednje, 38. kolo engleske Premierlige u kojemu je Manchester City slavio protiv Evertona s visokih 5:0.

Za "Građane" su redom zabijali De Bruyne u 11., Gabriel Jesus u 14., Foden u 53. minuti, a Sergio Aguero zabio je čak dva pogotka u pet minuta za konačnih 5:0.

gol expired Ludnica u Engleskoj, neprestana uzbuđenja u zadnjem kolu: Tko je izvisio, a tko izborio Europu? divider

To je bio njegov posljednji nastup u dresu Cityja za koji je igrao dugih deset godina. U tom razdoblju upisao je nevjerojatnih 389 nastupa, 260 golova i 73 asistencije.

"On je poseban"

Nakon utakmice trener Manchester Cityja Pep Guardiola nije mogao sakriti emocije zbog rastanka s argentinskim napadačem Sergijom Aguerom.

"Puno ga volimo. On je posebna osoba za sve nas, toliko je fin", započeo je Guardiola koji nije mogao sakriti suze u očima pa nastavio.

"Jako puno mi je pomogao. Ne možemo ga tek tako zanemariti. Puno je igrača koji ti uzmu srce, David Silva nam je pomogao, podigao je ovaj klub", rekao je španjolski trener pa zaključio kako je Aguero poseban.

"On je poseban. Uspio je pokazati svoju kvalitetu za samo dvadeset minuta igre na terenu", zaključio je Guardiola.

Emotivni intervju Pepa Guardiole možete vidjeti ovdje.