Urnebesno

VIDEO Sudac prekinuo utakmicu Partizana zbog psa: Ušetao je na travnjak, a prije toga obavio veliku nuždu

Partizan je osigurao prolaz u osminu finala Konferencijske lige.

Nogometaši Partizana remizirali su protiv ciparskog Anorthosisa u susretu 6. kola Konferencijske lige u Beogradu i tako osigurali plasman u osminu finala. Utakmica je završila rezultatom 1:1.

Dok je trajalo zagrijavanje obje momčadi za večerašnju utakmicu, na glavni travnjak utrčao je pas i obavio - nuždu. Trajalo je to oko pola minute, a sve su zabilježile televizijske kamere.

Incident na zagrijavanju prije susreta možete vidjeti OVDJE.

No tu nije bio kraj zgodama nestašnog psa, utrčao je tako na teren u 10. minuti susreta i prekinuo utakmicu. Jedan nogometaš Anorthosisa iznio ga je s terena, zbog čega je zaradio pljesak domaće publike.

gol expired Dinamo ostvario povijesnu pobjedu u Engleskoj i prezimit će u Europskoj ligi: Oršić srušio West Ham čudesnim pogotkom divider

Prekid utakmice u 10. minuti susreta možete vidjeti OVDJE.

S ovim bodom Partizan je završio na drugom mjestu skupine B i tako osigurao proljeće u Europi.