Izboli ih stršljenovi

Nova blamaža Chelseaja: Razbijeni drugu utakmicu zaredom!

Nakon visokog poraza od Bournemotuha, Chelsea je teško stradao i na gostovanju kod Watforda.

U posljednjoj utakmici 26. kola engleskog nogometnog prvenstva Watford je kao domaćin uvjerljivo nadigrao branitelja naslova Chelsea sa 4:1 (1:0).

Domaći su poveli u završnici prvog poluvremena kada je Troy Deeney (42-11m) iskoristio kazneni udarac. Gosti su, iako s igračem manje od 29. minute kada je isključen Tiemoue Bakayoko, uspjeli poravnati preko Edena Hazarda (82), ali u samoj završnici Watford je psotigao čak tri gola. Mrežu Thibauta Courtoisa zatresli su Daryl Janmaat (84), Gerard Deuloffeu (88) i Roberto Pereyra (90+1).

Watford je 11. sa 30 bodova, dok je Chelsea ostao četvrti sa 50, jednim manje od trećeg Liverpoola, a jednim više od petog Tottenhama.

Bio je ovo drugi uzastopni uvjerljivi poraz Chelseaja protiv momčadi iz sredine ljestvice. U prošlom kolu izgubili su 0:3 od Bournemoutha na svom stadionu.

Na ljestvici uvjerljivo vodi Manchester City sa 69 bodova, 13 manje ima drugi Manchester United.