brekalo i pongračić remizirali

Haaland u sudačkoj nadoknadi spasio Borussiju kiksa kod fenjeraša

Haaland je malo prije posljednjeg sučeva zvižduka pogurao Borussiju do pobjede nad 16. klubom lige.

Borussia Dortmund je u subotu u utakmici 31. kola na gostovanju s 1:0 pobijedila Fortunu Dusseldorf čime je odgodila slavlje minhenskog Bayerna.

Gol je za Borussiju 20 sekundi prije sučevog zvižduka za kraj utakmice zabio 19-godišnji Norvežanin Erling Haaland.

Borussia Dortmund je drugoplasirana sa četiri boda zaostatka za Bayernom koji će, ako večeras pobijedi Mönchengladbach, biti samo još jednu pobjedu od osvajanja naslova prvaka.

gol expired Pokreće se nova liga u Europi, dobila je i ime: Žele konkurirati ligama Petice i osvajati europske trofeje divider

U drugim utakmicama koje su igrane u subotu poslijepodne Wolfsburg je kod kuće odigrao 2:2 sa Freiburgom, a hrvatski nogometaši Josip Brekalo i Marin Pongračić su susret počeli od prve minute s tim da je Brekalo zamijenjen u 55. minuti.

Herthu je kod kuće pobijedio gostujući Eintracht s 4:1, Union Berlin je također u gostima svladao Koeln s 2:1, a na gostovanju je visoku pobjedu upisao i Werder koji je s 5:1 bio bolji od zadnjeplasiranog Paderborna.