Rakitić na klupi

VIDEO Sevilla srušila West Ham: Nikola Vlašić tragičar utakmice, pogledajte što je promašio

Sevilla je pobijedila West Ham s 1:0 u prvom susretu osmine finala Lige prvaka u Španjolskoj.

Nogometaši Seville pobijedili su West Ham s minimalnih 1:0 u prvom susretu osmine finala Europske lige na svom stadionu Ramon Sanchez Pizjuan.

U prvom poluvremenu dvije ponajbolje šanse imao je, za goste, hrvatski reprezentativac Nikola Vlašić.

Vlašić imao dvije sjajne prilike

Prvo je u 12. minuti susreta s nekoliko metara pucao glavom, ali nedovoljno snažno. Bila je to sjajna prilika, a novu je dobio već u 30. minuti dvoboja kada je puno bolje reagirao.

Veliki promašaj Nikole Vlašića možete vidjeti OVDJE.

Opalio je s 20 metara, ali domaći vratar Bono je bio na mjesto. Uspio je zaustaviti taj udarac hrvatskog nogometnog reprezentativca.

Rakitić ostao na klupi

Vlašić je zamijenjen u 67. minuti, dok je kod Seville na klupi za pričuve, kroz cijelu utakmicu, ostao Ivan Rakitić.

gol expired Dinamo se pojačava u neizvjesnoj borbi za titulu prvaka? Prate tri bivša igrača iz Rusije divider

Trenutak odluke dogodio se nakon točno sat vremena igre, a nakon asistencije Acune jedini je gol na susretu, za 1:0 Seville, zabio Munir El Haddadi.

Uzvratna se utakmica igra u Londonu 17. ožujka.