lille prvi

Niko Kovač upisao šestu pobjedu zaredom i opasno prijeti vrhu francuske lige

Bivši hrvatski reprezentativac i izbornik radi odličan posao u Monacu.

Nogometaši Lillea slavili su s 3:0 u gostima kod Bordeauxa u 23. kolu Francuske lige i zadržali čelno mjesto na tablici, a pobjede su ubilježila i njihova tri najbliža pratitelja.

Lille je do 15. pobjede ove sezone došao pogocima Yazicia, Weaha i Davida. Na klupi Lillea ostao je Domagoj Bradarić, dok je Toma Bašić odigrao cijeli susret za Bordeaux. Lille ima dva boda više od Lyona, koji je u gostima pobijedio Dijon s 1:0 golom Paquete u 22. minuti.

Gabriel Jesus (Foto: AFP) Manchester City upisao devetu uzastopnu pobjedu i ostao na vrhu ljestvice divider

PSG je s 3:0 nadigrao kod kuće Nimes, dok je Marseille odigrao 2:2 kod Lensa. Momčad s juga Francuske, za koju je svih 90 minuta odigrao Duje Ćaleta-Car, vodila je s 2:0 na poluvremenu, ali nije uspjela zadržati vodstvo.

gol expired Džeko razriješio kriznu situaciju: "Dobro Rome važnije je od osobnih interesa divider

Kovač sjajan

Bivši hrvatski reprezentativac i izbornik radi odličan posao u Monacu. Njegov klub pobijedio je Nicu 2:1 i upisao šestu pobjedu zaredom i trenutačno drži visoko četvrto mjesto.