Čudesni potezi

Neymar nije normalan, netko će ga zatući: Pogledajte majstorije protiv Strasbourga

PSG-a rutinski je odradio susret 26. kola Le Championnata pobijedivši na Parku prinčeva Strasbourg s 5-2.

Neymar (Foto: AFP) (Foto: Afp)

Gosti su poveli već u šestoj minuti golom Jeana Aholoua, no PSG je do poluvremena okrenuo rezultat zabivši zabio tri gola. Pritom posebno treba istaknuti pogodak Neymara za 2:1, koji je izveo pravu minijaturu u protivničkom 16-ercu provukavši loptu kraj braniča i golmana, a zatim prevario još dvojicu igrača Strasbourga.

Neymar je bio posebno inspiriran, puno više nego je to bio slučaj u susretu s Realom. Osim pogotka upisao je i sjajnu asistenciju za Cavanija te u nekoliko navrata napravio smiješnima protivničke igrače.