Nogomet
SPORTOVI
Nogomet
snimka procurila

Neymar poludio i izazvao incident: Htio se potući s protivnikom, morali su ga odvlačiti

Neymar je bio jako nervozan u PSG-ovu posrtaju.

gol expired (Foto: DNEVNIK.hr)

Francuski prvak PSG imao je večer za zaborav - izgubili su derbi kola od Lillea koji je sada vodeći na ljestvici, a ostali su i bez Neymara koji je dobio crveni karton.

Neymar je pocrvenio u 90. minuti nakon sukoba s Tiagom Djalom. Sve je počelo žestokim duelom ovog dvojca oko jedne lopte, a na kraju su se uključili i sugrači. Sudac je obojicu poslao u svlačionicu.

No, to nije bio kraj sukoba. Neymar i Djalo nastavili su sa svađom, a Brazilac je u jednom trenutku krenuo prema Portugalcu s evidentnom namjerom fizičkog okrašaja.

Osiguranje ih je razdvojilo i poslalo u svlačionice. Situaciju pogledajte ovdje.

Sljedeći PSG-ov izazov je gostovanje u Münchenu kod europskog prvaka Bayerna u četvrtfinalu Lige prvaka. Zasigurno nije najbolja uvertira u spektkularni okršaj.

gol expired Prošlosezonsko finale Kupa Kralja odigrano ove subote: Trofej osvojio Real Sociedad! divider

Nastavi čitati
divider

Još vijesti
divider

 
Prati nas na Instagramu!
Veliki derbi Hajduka i Dinama ponovo su obilježile baklje i pirotehnika. 😐

📸: Ante Cizmic / CROPIX
Može li Bjelica izvesti Dinamo iz krize? 🤔

📸: Ante Cizmic / CROPIX
Ostao je još samo Joškov džemper... ⚽

Hvala vam što ste dio zajednice koja ponosno ističe poruku: I MI POMAŽEMO KAMENČIĆIMA! ❤
Najnovije pojačanje UPU ekipe i ozbiljni fantazista - Stipe. ❤️

Evo i njegovih par fotografija s posljednja dva snimanja pa da tako najavimo večerašnju derbi epizodu koju možete pratiti od 21:00 na našem portalu. 🎬

Bokin džemper u kojem Stipe dominira na fotografijama je razgrabljen tijekom ovog vikenda. Ostalo je još samo nekoliko primjeraka Joškovog džempera. Pa bacite oko na link u storyju. 😍