pa je li moguće?

Nevjerojatna utakmica u Mostaru: Željezničar vodio 0:3 do 88. minute, ali Zrinjski je izveo čudo

Gledatelji su u Mostaru vidjeli nevjerojatnu završnicu na derbiju između Zrinjskog i Željezničara.

Slavlje Zrinjskog (Screenshot)

Završnica koja se dogodila u 24. kolu Premijer lige na derbiju u Mostaru ne viđa se često. Prvoplasirani Željezničar je u gostima kod prvog pratitelja vodio 3:0 pogotkom Gorana Zakarića koji je zabio u 86. minuti iz dvojbenog penala.

No dvije minute kasnije kreće epski preokret kluba iz Mostara. Prvo je Toni Jović zabio za aktualnog prvaka Bosne i Hercegovine u 87. minuti da bi Miloš Aćimović smanjio na 2:3 u 91. minuti. Gosti iz Sarajeva na kišnom su terenu uspjeli do kraja utakmice primiti i treći gol kojeg je zabio Semir Pezer samo minutu kasnije.

Na stadionu Pod bijelim brijegom nastala je ludnica, a gostujući trener Adžem je ovakav je pad koncentracije svojih igrača proglasio tragedijom. S druge strane, legendarni Blaž Slišković požalio se na suđenje, naročito na situaciju kod trećeg gola gostiju kada je peti sudac sugerirao glavnom da pokaže na bijelu točku.

Pogledajte što se sve događalo u ovoj ludoj utakmici dva najbolja kluba u BiH.