Nevjerojatno

VIDEO Nevjerojatna utakmica u Dortmundu: Do 89. minute izgledalo kao rutinska pobjeda, a onda nastupilo potpuno ludilo

Borussija Dortmund i Werder Bremen odigrali su utakmicu trećeg kola Bundeslige.

Borussija Dortmund i Werder Bremen odigrali su utakmicu trećeg kola Bundeslige, a uzbuđenja nije nedostajalo. Domaćini su suvereno vodili susret i s 2:0 samo čekali posljednji sučev zvižduk, ali nešto se pitalo i goste.

gol expired Wolfsburgov zločesti dečko napokon ima novi klub: Vatreni će sreću potražiti u Italiji divider

BvB je poveo golovima Brandta i Guerrerira i mirno su plovili prema trećoj pobjedi u tri susreta, ali onda je došla 89. minuta i gol Buchanana, domaćini se vjerojatno nisu puno obazirali smatrajući da je susret manje-više gotov, ali naprotiv.

gol expired VIDEO Andrej Kramarić upisao gol i asistenciju protiv Bayera, no potez dana je golčina njegovog suigrača divider

Potpuno ludilo na Westfalenu nastavilo se u sudačkoj nadoknadi, u 93. minuti Schmidt trese mrežu Kobela za 2:2, a tek što je lopta krenula s centra, u 95. minuti Oliver Burke baca domaćine u očaj i potpuno preokreće susret za konačnih 2:3 za Werder.

Pogotke s utakmice možete pogledati OVDJE.