ODLIČNI HOFFENHEIM

VIDEO Andrej Kramarić upisao gol i asistenciju protiv Bayera, no potez dana je golčina njegovog suigrača

Hoffenheim je u trećem kolu Bundeslige na gostovanju savladao Bayer Leverkusen, uz sjajnu partiju Andreja Kramarića.

U susretu trećeg kola Bundesliga najveće iznenađenje napravio je Hoffenheim, koji je na gostovanju kod Bayer Leverkusena slavio rezultatom 0:3, uz veliki doprinos njihovog najboljeg strijelca u povijesti, Andreja Kramarića.

No, prije nego se posvetimo tome što je napravio nominalno prvi hrvatski napadač, recimo kako su gosti poveli u devetoj minuti pogotkom koji bi trebao na kraju biti jedan od najljepših pogodaka vikenda.

Remek djelo Baumgartnera

Njegov strijelac je 23-godišnji reprezentativac Austrije, Christoph Baumgartner, koji je iz gužve fenomenalno pogodio petom. Njegov pogodak pogledajte OVDJE.

Hoffenheim je povećao vodstvo u 35. minuti, kad je Kramarić pogodio glavom nakon prodora Kabaka. Taj pogodak pogledajte OVDJE.

Do kraja susret Hoffenheim je postigao i treći pogodak, čiji strijelac je na asistenciju Kramarića bio Georginio Rutter.

Hoffenheim nakon tri kola ima šest bodova, dok je Leverkusen u očitoj krizi, nakon poraza u sve tri utakmice.