Nogomet
SPORTOVI
Nogomet
pogledajte i procijenite

Ronaldo nasrnuo na Irca, ovaj pao kao pokošen, suci ostali nijemi: Je li ovo udaranje trebalo kazniti?

Sudac Matej Jug pravio se da ništa nije vidio i Ronaldo je prošao bez kazne.

gol expired (Foto: DNEVNIK.hr)

Portugal je sinoć s 2:1 pobijedio Irsku u kvalifikacijama za Svjetsko nogometno prvenstvo 2022. godine.

Bivši europski prvaci slavili su zahvaljujući golovima Cristiana Ronalda u 89. minuti i u sudačkoj nadoknadi. Irci su vodili sve od 45. minute, ali snove o rušenju Portugala uništio im je novi igrač Uniteda.

gol expired Povijest je ispisana: Ronaldo od tragičara do junaka Portugala, postavio novi svjetski rekord divider

Ronaldu nije dobro krenulo. U 10. minuti je promašio penal, a prije toga dogodila se jedna nevjerojatna scena. Naime, Portugalac je namjestio loptu na bijelu točku, a Irac Dara O'Shea malo ga je ometao.

To se nikako nije svidjelo Ronaldu pa ga je udario po ramenu. Irac je pokušao bacanjem na pod iznuditi neku kaznu što je također izgledalo dosta bizarno.

Na društvenim mrežama jedni smatraju kako se Ronaldu ne bi trebalo opraštati udaranje, dok drugi misle kako se nije radilo o nasrtaju koji bi se trebao kažnjavati.

Ronaldovo udaranje pogledajte OVDJE.

gol expired VIDEO Jarnija gledatelj pitao o hit sakou: Evo što mu je odgovorio divider

Sudac Matej Jug pravio se da ništa nije vidio i Ronaldo je prošao bez kazne.

VIDEO Konferencija za medije Zlatka Dalića

Video nije dostupan

Nastavi čitati
divider

Još vijesti
divider

 
Prati nas na Instagramu!
Veliki derbi Hajduka i Dinama ponovo su obilježile baklje i pirotehnika. 😐

📸: Ante Cizmic / CROPIX
Može li Bjelica izvesti Dinamo iz krize? 🤔

📸: Ante Cizmic / CROPIX
Ostao je još samo Joškov džemper... ⚽

Hvala vam što ste dio zajednice koja ponosno ističe poruku: I MI POMAŽEMO KAMENČIĆIMA! ❤
Najnovije pojačanje UPU ekipe i ozbiljni fantazista - Stipe. ❤️

Evo i njegovih par fotografija s posljednja dva snimanja pa da tako najavimo večerašnju derbi epizodu koju možete pratiti od 21:00 na našem portalu. 🎬

Bokin džemper u kojem Stipe dominira na fotografijama je razgrabljen tijekom ovog vikenda. Ostalo je još samo nekoliko primjeraka Joškovog džempera. Pa bacite oko na link u storyju. 😍