snimljen je

Neugodna kazna za navijača Atletico Madrida: Zauvijek će pamtiti dvoboj protiv Reala

Utakmica je prekinuta na 20 minuta jer su navijači Atletica bacali predmete prema Realovu vrataru Thibautu Courtoisu.

Atletico Madrid (Foto: Profimedia)

Španjolski prvoligaš Atletico Madrid u ponedjeljak je priopćio da je uveo trajnu zabranu pristupa stadionu navijaču kojeg je policija identificirala da je bacao predmet na teren tijekom prvenstvene utakmice protiv gradskog rivala Real Madrida u nedjelju.

Utakmica je prekinuta na 20 minuta jer su navijači Atletica bacali predmete prema Realovu vrataru Thibautu Courtoisu nakon vodstva Reala u drugom poluvremenu. Atletico je ipak osvojio bod remijem 1:1 nakon što je Angel Correa postigao pogodak u sudačkoj nadoknadi.

"Naš Odjel za sigurnost nastavlja raditi s policijom na identificiranju ostalih uključenih, koji će biti trajno izbačeni", stoji u priopćenju Atletica.

Klub je rekao da će također zabraniti korištenje bilo kojeg elementa ili odjevnog predmeta koji omogućuje osobi da sakrije svoj identitet unutar stadiona.

Atletico, četvrti u La Ligi, gostovat će u srijedu kod Benfice u utakmici Lige prvaka.

Paulo Machado, Zdravko Mamić i Eduardo Sjećate li se njega? Pokazivao je srednji prst navijačima Dinama, a iznenadit će vas gdje danas igra divider

Manchester United Manchester United naciljao čovjeka koji bi mogao prekinuti agoniju: Može li on biti spas za slavni klub? divider

Gennaro Gattuso Gattuso oduševio uoči Rijeke neobičnim potezom: ''On to radi prije svake utakmice'' divider