peti gol ove sezone

Neprežaljeni talent Hajduka zabio golčinu iz slobodnog udarca za prvo mjesto na tablici

Balić se probudio u Slovačkoj.

U sklopu 11. kola slovačkog prvenstva Dunajska Streda odigrala je 1:1 protiv Slovana iz Bratislave, a gol za bod Dunajske Strede zabio je Andrija Balić.

Slovan je poveo u 26. minuti, da bi osam minuta kasnije bivši mladi hrvatski reprezentativac zabio golčinu iz slobodnog udarca s 20-ak metara. Baliću je to peti gol sezone, a Dunajska Streda je vodeća momčad u Slovačkoj.

gol expired Skandal u Dalmaciji: Sudac vrataru dao crveni pa dobio po ušima divider

Neprežaljeni talent Hajduka

Mnogi stručnjaci u Baliću su vidjeli ogroman talent i predviđali mu veliku karijeru. Balić je sa samo 19 godina napustio Hajduk i potpisao za Udinese gdje se nije naigrao. Bio je na posudbama u Fortuni Sittard i Perugiji, a prošlog ljeta je napustio Udinese i potpisao za slovačkog prvoligaša.

gol expired Katalonci tvrde: Bartomeu će danas napraviti ključan potez koji će razveseliti Messija i sve navijače Barcelone divider

Balić je dijete Hajduka, a mnogi mu na teret stavljaju da je jako rano napustio Poljud gdje bi sigurno dobio puno veću minutažu nego u Italiji, no poziv kluba iz Serie A Balić nije mogao odbiti.

Mladi Splićanin prema Transfermarktu vrijedi 900 tisuća eura, a 2015. vrijedio je 3,5 milijuna eura.

U karijeri je nastupio za sve mlade reprezentacije Hrvatske, a još čeka debi za A vrstu.