Odgodili nastavak

VIDEO Incident na velikom derbiju škotskog nogometa: Gađali golmana Celtica staklenom bocom?

Celtic je pobijedio Rangers s 2:1 u derbiju 32. kola škotske Premiershipa.

Nogometaši Celtica slavili su na gostovanju kod Rangersa u derbiju 32. kola Premiershipa s 2:1, a najveći derbi škotskog nogometa obilježio je navijački incident.

Nažalost, sudac je morao odgoditi početak drugog poluvremena jer je vratar gostujuće momčadi Joe Hart primijetio da u njegovom kaznenom prostoru ima komada razbijene staklene boce.

Netko od navijača je bacio staklenu bocu u Cetlticov kazneni udarac i tako odgodio nastavak utakmice, ali i na sebe navukao bijes nogometne javnosti u Škotskoj, ali i na Otoku. Srećom, redari su uspjeli ubrzo očistiti travnjak i maknuti sve ostatke staklene boce, a to možete vidjeti OVDJE.

Domaćini su poveli već u 3. minuti susreta preko Aarona Ramseyja koji je ove zime stigao iz Juventusa, a samo četiri minute kasnije pao je novi pogodak.

Australski reprezentativac Tom Rogić zabio je izjednačenje rezultata, a dvije minute prije kraja prvog poluvremena Carter-Vickers dovodi goste u vodstvo i postavlja, pokazat će se kasnije, konačnih 2:1.